O firmie Rozkłady jazdy Autokary Świadczone usługi Mapa Kontakt
Żarów - Strzegom

Dworce i przystanki F F F6 F 6 F F 6 F F F
Żarów 5:11 6:15 8:32 10:42 10:42 11:55 13:05 13:10 14:05 14:51 17:09
Piotrowice Świdnickie 5:15 6:19 8:36 10:46 10:46 11:59 13:09 13:14 14:09 14:55 17:13
Jaworzyna Śl. dw. kol. 5:20 6:24 8:41 10:51 10:51 12:04 13:14 13:19 14:14 15:00 17:18
Czechy 5:25 6:29 8:46 10:56 10:56 12:09 13:19 13:24 14:19 15:05 17:23
Pastuchów 5:29 6:33 8:50 11:00 11:00 12:13 13:23 13:28 14:23 15:09 17:27
Przyłęgów 5:31 6:35 8:52 11:02 11:02 12:15 13:25 13:30 14:25 15:11 17:29
Mikoszowa 5:34 6:38 8:55 11:05 11:05 12:18 13:28 13:33 14:28 15:14 17:32
Jaroszów na żąd: 5:37 6:41 8:58 11:08 11:08 12:21 13:31 13:36 14:31 15:17 17:35
Jaroszów 5:38 6:42 8:59 11:09 11:09 12:22 13:32 13:37 14:32 15:18 17:36
Strzegom, Al. W:P. dw. kol. na żąd. 5:43 6:48 9:05 11:14 11:15 12:28 13:37 13:43 14:38 15:23 17:42
Strzegom, Al: W:P: k/Sawii 5:45 6:50 9:07 11:16 11:17 12:30 13:39 13:45 14:40 15:25 17:44
Strzegom, ul. Szarych Szer. 5:47 6:52 9:09 11:18 11:19 12:32 13:41 13:47 14:42 15:27 17:46

F - Kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
6 - Kursuje w soboty


Ściągnij rozkład jazdy